Про це він розповів в інтерв'ю програмі "Перехресний допит" на 24 каналі та пригадав, що в Адміністрацію Президента у часи Порошенка приходив Макар Пасенюк та Ігор Кононенко.

Читайте першу частину інтерв'ю Саакашвілі відверто розповів, навіщо він Зеленському і хто був проти нього як віцепрем'єра

"Приходив Пасенюк, він там завжди був, а це його приватний банкір. А також Кононенко і його інші партнери. Вони ж реально політиками не були. Це не зовсім бізнесмени, більше їм підходить слово "бариги", які не можуть відрізняти державні інтереси від власної кишені", – сказав голова Виконавчого комітету реформ.

"Порошенко половину свого часу витрачав в Адміністрації Президента на свій бізнес, я був свідком цього. Казали, що це може бути перехідний період, ми розуміємо, що він був бізнесменом", – заявив Міхеїл Саакашвілі.

Цікаво Саакашвілі очолив Комітет реформ: найцікавіші факти з біографії політика

На запитання, чи використовував Порошенко і його оточення державу для власного збагачення, він відповів: "Звісно, що використовували".

Мене цікавить питання, чому правоохоронні органи зараз не можуть чогось знайти. Коли я чую, що його можуть звинувачувати за те, що він когось не так призначив, чи не так щось підписав у міжнародних стосунках, то вважаю, що це непереконливо. Треба йти за грошима, знайти гроші,
– зазначив політик.

Саакашвілі розповів, що зараз ще не спілкується з Порошенком і лише один раз з ним зустрівся на львівському джазовому фестивалі та додав: "Коли він мене побачив, він з такою швидкістю втік, що мені було дуже смішно за цим спостерігати. В мене немає і бажання. Я б сказав, що цю сторінку свого життя я вже закрив".

Дивіться повне відео інтерв'ю "Перехресний допит":