Портнов закликав розкрити структуру власності цих видань "до десятого коліна" та знайти відповідь на питання "що це за сукупна говоряща помийна яма". Про це він пише у своєму Telegram.

До теми: Хто такий Андрій Портнов: біографія і чому він не подобається студентам

До цього Андрій Портнов звинуватив журналістів "НВ" у публікації фейків та вступився за депутата від "Слуги народу" Максима Бужанського, який назвав журналістку видання "тупою вівцею".

Друзі, перепрошую, що назвав одіозними помийними ямами НВ, Радіо Свобода та Громадське. Непробачно, що забув одразу додати до них ще й зад**ченний 24-й канал,
– написав Портнов.

Юрист на своєму блозі регулярно різко висловлювався на адресу українських ЗМІ, оскільки вони нібито публікували інформацію про те, що його підозрювали в державній зраді.

Хто такий Андрій Портнов?Андрій Портнов – юрист, який працював на команду президента-втікача Віктора Януковича. Портнов займався питаннями судової вертикалі і переписуванням Кримінально-процесуального кодексу. Вважають, що саме він був розробником скандальних "диктаторських законів" від 16 січня 2014 року, які обмежували конституційні права громадян України і були направлені проти Євромайдану.

Після Революції гідності чиновник виїхав до Росіі, а згодом переїхав до Австрії. У 2015 році ГПУ розпочала кримінальне провадження проти Андрія Портнова щодо присвоєння, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та зловживання владою або службовим становищем.

Також Портнов перебував під санкціями ЄС, але його вилучили із санкційного списку, коли він виграв у судовій справі "Портнов проти Ради ЄС".