СБУ викрила масштабну корупцію в Южненській філії Державного підприємства "Адміністрація морських портів України". Повідомляється, що до організації незаконної діяльності причетні керівник філії держустанови у 2017 – 2018 роках і двоє його підлеглих.

Вас це може зацікавити Мільйонні збитки та зловживання: що відомо про скандали довкола Міноборони

Корупцію викрили в одній з філій підприємства

За даними слідства, у травні 2017 року чиновники уклали договір з комерційною структурою на виконання днопоглиблювальних робіт в акваторії морського порту "Південний".

При цьому вартість відповідних робіт була штучно завищена. Встановлено, що державні гроші були переведені на рахунки підрядника, але фактичний обсяг робіт не відповідав документам.

У такий спосіб з держпідприємства було виведено у тінь понад 90 мільйонів гривень. Трьом організаторам оборудки повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину.

Наразі вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу.

Посадовців Міноборони​​ викрили на розкраданні мільйонів

  • Офіс Генерального прокурора викрив посадовців Міноборони​​, які займались розкраданням коштів на будівництві казарм для військовослужбовців ЗСУ. Йдеться про суму у понад 5,4 мільйона гривень.
  • Підполковник оборонного відомства не проконтролював капітальний ремонт казарм одного з військових містечок. Повідомлялося, що офіцерові технічного нагляду за виконанням ремонту казарм повідомлено про підозру.
  • 2 лютого СБУ викрила та заблокувала масштабну корупційну схему, яку організувало керівництво Сумської ОВА. Посадовці привласнювали державні кошти, виділені регіону на ліквідацію наслідків бойових дій та обстрілів окупантів.