Про те, що в українських горах проводять зустріч глави України, Польщі та Литви, у мережі повідомив Володимир Зеленський.

Читайте також Президенти Люблінського трикутника вперше провели перемовини: говорили про загрозу з Росії

Президенти країн "Люблінського трикутника" проводять зустріч

Радий бачити у засніжених Карпатах своїх справжніх друзів Анджея Дуду та Ґітанаса Науседу,
– написав Зеленський.

Український лідер додав, що у межах "Люблінського трикутника" говоритиме з главами держав про безпеку. У планах – координація подальших кроків з протидії спільним викликам.


Зеленський приймає Дуду та Науседу у Карпатах / Колаж з фото ОП

В Офісі Президента уточнили, що перемовини політиків проходять у державній резиденції "Синьогора" в Івано-Франківській області. Після неформального спілкування розпочалася тристороння зустріч. Після її завершення президенти України, Польщі та Литви підпишуть спільну заяву.


Політики проводять тристоронні перемовини / Колаж з фото ОП

Зеленський зустрівся з президентами Польщі та Литви: дивіться відео

Перші онлайн-перемовини президентів "Люблінського трикутника": що відомо

Зеленський, Дуда та Наусєда 2 грудня провели перші перемовини президентів країн "Люблінського трикутника". Вони пройшли в онлайн-режимі.

Політики обговорили теми міграційної кризи та небезпеки поблизу кордону України. Польський та литовський лідери вкотре висловили Україні свою підтримку. Вони також були одностайні у тому, що необхідно зберегти санкційний тиск на Росію.

Текст допису Володимира Зеленського:

Радий бачити у засніжених Карпатах своїх справжніх друзів Анджея Дуду та Ґітанаса Науседу. У межах Люблінського трикутника говоримо про безпеку та координуємо подальші кроки з протидії спільним викликам.