Зеленський наголосив на символічності переговорів – у річницю 30-річчя визнання незалежності України Польщею та Литвою. Саме ці країни визнали суверенітет нашої держави одними з перших.

До теми Гроші Путіна чи суверенітет України: хто допомагає вистояти перед агресією Москви

Зеленський наголосив на підтримці Польщі та Литви

Сьогодні, коли Росія тимчасово окупувала частину нашої території – півострів Крим, – і коли в нас складна ситуація, війна на сході нашої держави, ви також першими підтримуєте Україну, наш суверенітет, незалежність і територіальну цілісність,
– наголосив Володимир Зеленський.

І Наусєда, і Дуда підтвердили повну підтримку курсу України на євроатлантичну інтеграцію. Також, на думку президентів, є прогрес у здійснення трансформацій – задля наближення нашої держави до стандартів ЄС та НАТО.

Криза на кордоні Білорусі – гібридна

Президенти країн Люблінського трикутника погодились, що криза на кордоні Польщі та Білорусі – гібридна та штучно створена.

Глави держав були одностайні у тому, що необхідно зберегти санкційний тиск на Росію. Також Зеленський, Наусєда та Дуда домовились координувати свої дії щодо "Північного потоку-2". За результатами переговорів президенти схвалили спільну заяву.

Раніше В ООС оцінили реальність наступу Росії на Донбасі

Останні новини щодо напруження поблизу кордону України: