У місті дозволили відновити повноцінну роботу громадського транспорту без спеціальних проїзних. Про це повідомили на офіційному сайті Чернівецької міської ради.

Важливо Які області України наразі не готові послабити карантин: список

Що ще дозволили у Чернівцях

  • Здійснювати пасажирські перевезення міськими автобусними маршрутами загального користування та електричним транспортом. Проте кількість пасажирів не повинна перевищувати кількість наявних місць для сидіння.
  • Під час здійснення перевезень водії та пасажири зобов’язані дотримуватися протиепідемічни вимог. Зокрема, користуватися захисними масками.
  • Перевізники повинні забезпечити пільговий проїзд громадян на тролейбусних маршрутах та на соціально значущих автобусних маршрутах загального користування.
  • З 14 липня на Буковині дозволили роботу закладів культури з наповненістю не більше 50% стаціонарних розміщених місць для сидіння, або не більше однієї особи на 5 метрів квадратних площі закладу культури.
  • До 23:00 дозволено роботу розважальних закладів, зокрема нічних клубів, а ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів та іншого.

Читайте також Коли закінчиться карантин в Україні: новий прогноз

Також міська влада звернулася до Кабінету міністрів України з проханням відновити залізничне сполучення з Чернівцями.

карантин до 31 липня
Карантин продовжили до 31 липня / Інфографіка 24 каналу