Про це заявив посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський. Він наголосив, що Ізраїль отримав в Україні широку підтримку з початку нападу терористів ХАМАС.

Цікаво Не лише через загрози собі: чому Ізраїль не надавав зброю Україні

Україна є найбільш проізраїльською в Європі

За словами Бродського, після нападу ХАМАС він отримував повідомлення підтримки як від урядовців, так і від звичайних громадян.

Ми співпрацюємо з різними членами Верховної Ради, українського парламенту, намагаючись просунути декларацію, яка визнає ХАМАС терористичною організацією,
– сказав посол.

На його думку, незабаром Україна офіційно назве ХАМАС і Хезболлу терористичними організаціями. Таке рішення може підтримати багато наших депутатів.

Бродський підкреслив, що Україна є однією з небагатьох країн Європи, де не було великих демонстрацій на підтримку палестинців чи ХАМАС.

Конфлікт між ХАМАС та Ізраїлем: останні новини

  • Ізраїльські військові заявили, що підтверджена кількість заручників у Газі зросла до 239. Уряд Ізраїлю раніше підтвердив, що 229 полонених з більш ніж 20 країн були перевезені через кордон до Гази під час нападу ХАМАС 7 жовтня.
  • Напередодні начальник штабу ЦАХАЛ генерал-лейтенант Герці Галеві сказав військам на кордоні з Газою, що військові зосереджені виключно на знищенні ХАМАС.
  • ЦАХАЛ повідомив, що завдає ударів по Лівану у відповідь на ракетні обстріли Ізраїлю, які відбулися раніше. За словами військових, на територію Ізраїлю влетіло 10 ракет. Одна влучила у будівлю в Кір'ят-Шмоні. Постраждалих немає.