Про це 24 Каналу розповів лейтенант батальйону Нацгвардії "Свобода" Роман Конон. Він назвав першочергову допомогу, яка нагально необхідна на фронті.

Читайте також Найшвидша та найтихіша "пташка": як підтримати розробників Punisher на платформі Brave Inventors

Потрібна можливість корегувати наш вогонь

Лейтенант насамперед подякував волонтерському корпусу батальйону "Свобода", а також іншим благодійним організаціям та просто небайдужим волонтерам, які дуже допомагають його та іншим підрозділам.

Ми, як мінометники батальйону "Свобода", дуже потребуємо міни та снаряди до наших установок,
– наголосив він.

Роман Конон розповів про нагальні потреби військових на передовій: дивіться відео

Також Роман Конон зауважив, що його та іншим підрозділам потрібні "очі в небі", тобто дрони.

"Ми маємо бачити будь-які пересування ворога. А також в будь-яких ситуаціях, і вдень, і вночі мати можливість корегувати наш вогонь, щоб завдавати ворогу якомога більших втрат", – зауважив він.

Дрони для ЗСУ

  • Видання The New York Times повідомило, що українські військові зуміли навчитися перелаштовувати звичайні дрони у бойові та виготовляти саморобні. Такі безпілотники, видання вважає, однією з найзагрозливіших і найпоширеніших інновацій за час війни.
  • Водночас науковці з Харкова за підтримки інженерів з інших регіонів створили перший український розвідувальний безпілотник Sirko. Серед його переваг: невидимість для ворога, безшумність та легкість у виробництві.
  • А нещодавно волонтерський штаб "Українська команда" надав зведеному добровольчому штурмовому батальйону "Скала" партію універсальних дронів.
  • Ці безпілотники можуть переносити кілограм вибухівки, обладнані камерами, що передають зображення в режимі реального часу, та додатковими системами скиду. Також ці дрони несуть ворогові "вибухові послання" від українців, які збирали кошти на них.