Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що інформації про постраждалих українців немає. Про це він написав на своїй сторінці у твіттері.

Зверніть увагу Страшний вибух у Бейруті: багато постраждалих і жертв

Шмигаль також висловив співчуття всім, хто постраждав та втратив рідних і близьких під час вибуху у Бейруті. Він додав, що український уряд продовжує стежити за ситуацією.

Начальник відділу менеджменту кризових ситуацій Департаменту консульської служби МЗС Максим Коваленко заявив, що в будинку одного з дипломатів вилетіли вікна.

Він підкреслив, що наразі ніхто не звертався до Департаменту консульської служби МЗС та не телефонував на гарячу лінію посольства. За попередньою інформацією, загиблих або постраждалих українців внаслідок вибуху немає.

Оголошення від посольства України в Лівані

Українське посольство в Лівані закликало усіх, хто має будь-яку інформацію про потерпілих українців, телефонувати на гарячу лінію посольства +9615921668, вона працює цілодобово.

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Лівані Ігор Осташ повідомив у коментарі 24 каналу, що хоче заспокоїти всіх рідних та близьких. Адже українське посольство не постраждало – всі живі та здорові. Воно розташоване за кілька кілометрів від епіцентру вибуху, тому лише побиті шибки.

Що стосується українців, то ми збираємо "крупинками" інформацію щодо наших земляків. Кілька людей звернулося до нас з незначними проблемами – порізи, забиття. Є також серйозні матеріальні проблеми – квартири, будинки, які постраждали в результаті вибуху,
– повідомив Ігор Осташ.

"Зараз ми також проводимо консульський прийом і намагаємося відповідати на всі дзвінки гарячої лінії. Також ми спілкуємося з громадою українців в Лівані", – додав Осташ.

Дивіться коментар Ігоря Осташа:

Потужні вибухи у Бейруті: найголовніше

  • У ліванському Бейруті прогриміли два потужні вибухи. Тіла людей розкидало вздовж периметру порту. Є багато постраждалих та щонайменше 100 загиблих.
  • Очевидці розповіли, що будинки за 10 кілометрів від порту пошкоджені. Зруйновані кілька будинків, під завалами можуть бути люди. Ліванська армія надає допомогу екстреним службам.
  • Масштабні вибухи в столиці Лівану відчули навіть жителі Кіпру, який розташований за понад 200 кілометрів від Бейрута.
  • Десятки поранених вже доставлені в лікарні. Але, як зазначають у Червоному Хресті, ще більше потерпілих можуть залишатися у напівзруйнованих будинках. Загалом їхня кількість може сягати понад 4 000.
  • Точна причина вибуху наразі невідома. В окремих ЗМІ повідомляють, що йдеться про займання піротехніки на складі в порту. Інші кажуть, що вибухнула піротехніка на борту одного із суден, які перебували в порту.