Увесь світ спостерігає за героїчною обороною Маріуполя від російських окупантів. Героїчні воїни вчинили більше, аніж подвиг, стійко витримуючи не лише ворожі бомбардування, а й неймовірно жахливі умови.

Читайте також Ідея окупантів з "референдумом" в Херсоні провалилася: тепер хочуть приєднати область до Криму

Умови захисників Маріуполя на "Азовсталі"

Україна робить усе можливе для того, щоб забезпечити зелений коридор для відважних захисників Маріуполя. Діяти потрібно якомога скоріше – час коштує нашим героям життя.

Азовці закликали увесь цивілізований світ якомога швидше забезпечити евакуацію українських військових з "Азовсталі". Поранені не можуть отримати належної допомоги та перебувають в антисанітарних умовах. Окрім того, є дуже велика проблема з медикаментами, це ж стосується навіть харчування.

Наші герої закликали ООН та Червоний Хрест врятувати поранених воїнів, які вже не беруть участі у бойових діях, тому не є комбатантами. Вони наголосили, що поранені воїни ризикували власним життям для порятунку усього світу від агресора, тож тепер світ мусить зробити усе, щоб врятувати їхні життя.

Захисники Маріуполя вимагають негайно евакуювати поранених з "Азовсталі" на підконтрольні Україні території, де вони зможуть отримати належний догляд та допомогу.

Жахливі умови, в яких перебувають поранені / Фото Азов – Маріуполь

Захист Маріуполя: коротко про останні новини

  • За підрахунками влади Маріуполя, в місті наразі перебувають близько 100 тисяч людей. Вони теж потребують евакуації, адже постійні обстріли та важка гуманітарна ситуація вкрай виснажили місцевих мешканців.
  • Офіс генерального прокурора оголосив підозру зраднику, який надав російським окупантам інформацію про підземні тунелі, сховища та план комунікацій "Азовсталі". Допомогти ворогу у його злочинних намірах вирішив електромонтер підприємства.
  • "Азовсталь" перебуває під постійними авіаційними бомбардуваннями. Росіян не зупиняє навіть те, що на території підприємства досі перебувають близько 100 мирних мешканців.

Дивіться також – тьотя Суп: жінка з Маріуполя 2 місяці готувала їжу для людей, які ховалися на "Азовсталі"