Кореспондентка 24 Каналу Анна Черненко з місця подій розповіла обставини трагедії, свідчення очевидців та рідних загиблих.

Дивіться також У домі знайшли 5 тіл, з них 3 – діти: моторошні наслідки атаки "Шахедами" по Харкову

Наталія – невістка загиблої пари розповіла, що свекруха встигла зателефонувати їй після влучання. Та, коли вона з чоловіком прибули до будинку, уже було надто пізно.

"Батьки чоловіка тут жили. Свекруха подзвонила, сказала, що горить. Сказала, що бачила в вікно зарево, а потім передзвонила і почала кричати, що на будинок перекинулось. Ми почули останні крики і все. Більше на зв'язок вона не воходила", – розповіла Наталя.

Загибла пара не змогла вибратись із будинку: відео 24 Каналу

Загибла пара не змогли вибратись із будинку

За її словами, свекор – був паралізований, тож вибратись з охопленого будинку самотужки просто не зміг. Свекруха теж мала інвалідність. Загибличому чоловіку було 66 років, загиблій жінці – 65-років.

"Ми через 5, ну 10 максимум хвилин, як вона передзвонила, були тут. Але вже не було як зайти", – додала Наталя.

Вона також розповіла, що була знайома і з іншими загиблими.

"Тут жили жінка з сином, невісткою і троє дітей маленьких. Ми їх добре знали, вони місцеві", – розповіла Наталія.

15 будинків вщент згоріли / Фото ОВА

Атака на Харків: моторошні обставини трагедії

  • В одному з приватних житлових будинків внаслідок пожежі загинула вся родина з 5 людей: чоловік з дружиною та троє їхніх дітей (семирічний, чотирирічний та семимісячний хлопчики).
  • За даними ОВА, загоряння сталось через виток палива, після чого стався витік небезпечної речовини по вулиці, де розташований житловий сектор.
  • Тіло чоловіка знайдено в коридорі будинку, а мама з дітьми намагалися врятуватися у ванній кімнаті. Тривають пошуки тіла наймолодшого хлопчика.