Очільник Львівської ОВА Максим Козицький заявив, якою може бути попередня причина займання. Окрім того, влада розповіла, як вдалось уникнути масштабнішої та трагічнішої пожежі.

Дивіться також Працювали понад 150 рятувальників: на Полтавщині загасили масштабну пожежу після ракетного удару

Яка ймовірна причина пожежі в пансіонаті

Очільник Львівської обласної військової адміністрації розповів, що пожежа у пансіонаті спалахнула на 2 поверсі. Там на момент інциденту перебував 68-річний чоловік. Він зазнав поранень. Хоч його й евакуювали із задимленої кімнати, проте врятувати не змогли: чоловік помер дорогою до лікарні.

За словами Максима Козицького, інші мешканців пансіонату не постраждали. Рятувальники евакуювали з приміщення 130 людей.

Посадовець пояснив, що уникнути масштабнішої пожежі вдалось, завдяки тому, що в листопаді – грудні 2023 року у приміщенні пансіонату провели комплекс робіт з обслуговування протипожежної системи. Зокрема, тоді замінили орієнтовно 300 сигнальних датчиків, які попередили про пожежу і дозволили оперативно евакуювати людей з пансіонату.

Однією з версій, чому могла статися пожежа, є куріння у кімнаті. Точну причину займання встановлюють правоохоронці,
– заявив Козицький.

Пожежа у Львівському геріатричному пансіонаті / Фото ДСНС та Максима Козицького

Що відомо про пожежу у Львівському геріатричному пансіонаті

  • Пожежа на другому поверсі Львівського геріатричного пансіонату на вулиці Медової Печери спалахнула орієнтовно о 19:50 28 січня. Рятувальники розповідали, що вогонь виник на 2 поверсі п'ятиповерхової будівлі.
  • У Львівській міській раді розповіли, що пожежники евакуювали понад 200 осіб. Працівники ДСНС ліквідували займання о 20:28 28 січня.
  • Спочатку писали про одну поранену людину. Проте згодом міська влада заявила, що внаслідок пожежі загинув літній чоловік. Адже він зазнав численних опіків та отруєння продуктами горіння.