Цього разу загорівся ангар, де зберігалися автомобільні шини. Через це виник сильний дим на місці пожежі, стовп від якого піднявся високо в небо. Через що його видно доволі далеко.

Варте уваги У ДСНС показали наслідки ракетного удару по житловому будинку в Миколаєві

За даними очевидців, площа пожежі становить близько 500 метрів квадратних. І є загроза того. що вогонь перекинеться і на інші будівлі поруч.

Відео пожежі в Москві

На місце прибули пожежники, які намагаються впоратися з вогнем

Відео намагання загасити пожежу у Москві

Вже згодом стало відомо, що пожежа таки посилилася. Вогонь охопив площу до двох тисяч метрів квадратних, перекинувшись і на сусідні будівлі.

У Росії вважають, що причиною пожежі став підпал.

Росія у вогні

Все частіше в Росії стаються пожежі. Чимало з них пов'язані з війною проти України, яку ведуть російські загарбники.

До теми Український спецназ працює у глибокому російському тилу, – The Times

Наприклад, під Москвою 8 червня палала територія оптико-механічного заводу в Сергієвому Посаді. На заводі, серед іншого, виробляється військова оптика – від біноклів до оптичних прицілів.

А вже через три дні, 11 червня, у Брянській області спалахнула військова частина. У результаті згоріло багато російської техніки. Цілком ймовірно, що це техніка, яку відправили до Росії на ремонт після боїв на території України.

Ще за три дні, 14 червня, і знову Брянській області за 50 кілометрів від кордону з Україною знову сталася пожежа. Цілком ймовірно, що виникла вона у військовій частині.

22 червня сталася пожежа на Новошахтинському нафтопереробному заводі. Раніше це підприємство належало дружині Віктора Медведчука. Сталося це після того, як на територію заводу залетів дрон. Цілком ймовірно, що він був начинений вибухівкою.

Окупант з крейсера "Москва" розповів про кількість загиблих моряків – детальніше дивіться на відео