Ще 19 березня, близько 23:00 за київським часом, у Міністерстві надзвичайних ситуацій Росії повідомили про загорання на сході Москви. На місці працювала понад сотня рятувальників, – інформує 24 Канал.

Дивіться також Кінець ядерного лідерства Росії: як заборона імпорту урану змусить страждати економіку Путіна

Масштабна пожежа в Москві

Інформація постійно змінювалася. Спершу заявляли, що спалахнула двоповерхова торгівельно-офісна будівля. Через певний час стало відомо про розміщення у відповідній будівлі адміністративної установи – управи одного з московських районів Соколина гора. Це вулиця Щербаковская, 5А.

Де розташована будівля, у якій спалахнула пожежа: дивіться на карті від Google maps

Крім того, спочатку вогонь зайнявся на другому поверсі об'єкта, потім – перекинувся на крівлю. МНС держави-агресорки заявляло про полум'я на 800 метрах квадратних, згодом – на 1 200.

Угруповання сил та засобів Міністерства надзвичайних справ Росії збільшили для ліквідації пожежі в Москві. До гасіння залучили 107 фахівців та 33 одиниці техніки,
– вказано в джерелі.

Лише близько 04:55, 20 травня – тобто через 6 годин після початку пожежі – вогонь вдалось остаточно приборкати. Після цього надзвичайники розпочали розбір повалених конструкцій. У мережі можна побачити кадри з місця події.

У столиці Росії спалахнула масштабна пожежа: дивіться відео

Російські пожежники гасять полум'я на півночі Москви: дивіться відео

Інші негаразди в Росії

  • У ніч на 19 травня дрони Служби безпеки України вдарили по аеродрому "Кущевська" та нафтопереробному підприємству. Це Краснодарський край Росії. Об'єкт розташований за 250 кілометрів від фронту.
  • Перед тим, 17 травня, українські безпілотники атакували морський торговий порт у Новоросійську. Внаслідок атаки був пошкоджений щонайменше один резервуар на території компанії ВАТ "ІПП"
  • Водночас цими днями Головне управління розвідки уразило Виборзьку нафтобазу у Ленінградській області. Під час операції було знищено три резервуари з пальним.