Про причину пожежі почали писати в російських ЗМІ, інформує 24 Канал.

Дивіться також З людьми всередині: під Москвою горить підприємство радіоелектронної оборонної промисловості

Причина пожежі на "Платані"

Ввечері в російському телеграм-каналі із посиланням на оперетивні служби повідомили про те, чому сталася масштабна пожежа.

Причиною великої пожежі у Фрязіно став аварійний режим роботи електромережі,
– зазначили там.

Зауважимо, що в одному з російських медіа ще вдень зазначали, що причина вибуху в будівлі в підмосковному Фрязіно – газовий балон.

Крім цього, у ЗМІ додали, що постраждали троє людей, усі отруїлися чадним газом. Відомо, що одного госпіталізували до лікарні. Його стан оцінюють як тяжкий. Двоє пожежників відмовилися від медичної допомоги.

Там додали, що усі верхні поверхи заволокло чорним димом.

Зазначимо, що у Фрязіно порушили справу після пожежі та смерті двох людей.

Так, справу порушили за статтею "Заподіяння смерті через необережність". За даними слідства, у 9-ти поверховій будівлі у Фрязіно сталася пожежа, внаслідок займання двоє людей загинули. Там вказали, що попередньо, пожежа почалася через газовий балон.

Зауважимо, що науково-дослідний інститут "Платан" розташований у російському місті Фрязіно Московської області. Від самого інституту до російської столиці менш ніж 50 кілометрів їзди машиною. Інститут займався дослідженням та розробкою електронних приладів для радіолокаційних комплексів і засобів зв'язку.

Де у Росії розташований інститут "Платан", який охопила пожежа на 4,5 тисячі квадратів, – дивіться у матеріалі 24 Каналу.