Через грозу та шквалистий вітер, пориви якого досягали 17 метрів за секунду, без світла залишилися 11,5 тисячі мешканців – майже 6 тисяч будинків.

Раніше Росію накрили пилові бурі, штормовий вітер та пожежі: страшні відео

Місцеві рятувальні служби пишуть, що внаслідок шквального вітру пошкоджено покрівлі 70 будівель, у тому числі 10 соціально значущих об'єктів. До ліквідації наслідків негоди залучили понад 100 людей та 45 одиниць техніки.

У Збройних Силах України опублікували відео, де видно, як пронісся смерч містом. Там іронізують, що таким чином природа наводить лад в Росії.

Тепер відчують як живеться багатьом Українцям після приходу "русского міра",
– додали у ЗСУ.

Російські телеграм-канали теж поширюють відео негоди. Місцеві пишуть про град з розміром у пів апельсина. Та скаржаться, що град побив їх автівки.

Стихійні лиха в Росії та постійні "хлопки"

У травні потужним буревієм, який ламав дерева та зривав дахи, накрило Курськ.

Після того, як Росія вирішила напасти на Україну, в самій Росії постійно відбуваються негаразди. У прикордонних з Україною областях – Бєлгородській, Курській та Воронезькій, місцеві скаржаться на постійні хлопки, звуки вибухів.

Дуже часто у Росії також стаються різні пожежі та підпали. Офіційна влада їх не коментує, а от місцеві дуже хвилюються та навіть намагаються виїжджати з прикордонних районів.

Вам буде цікаво – момент вибуху на нафтопереробному заводі Медведчука у Росії: дивіться відео