Чеський президент Петр Павел звертався до лікарів через те, що отримав травму, коли їхав на мотоциклі. Невідомо, коли саме це сталося.

Дивіться також "Помер тиран, але стоїть тюрма": чи змінить смерть Раїсі політику Ірану

Травми несерйозні

Як зазначено у повідомленні, травми Петра Павела не є серйозними, хоч і потребують "нетривалого спостереження в Центральному військовому госпіталі у Празі".

Ми повідомимо більше інформації, коли вона стане доступною, – додали в канцелярії.

Представниця центрального військового госпіталю Їтка Зінке підтвердила, що президент проходив у них обстеження. Прессекретар президента Віт Коларж повідомив Чеському телебаченню, що Павел, ймовірно, залишиться в лікарні на кілька днів.

Нещасний випадок стався на закритій спортивній трасі. Поліція його не розслідує.

Президент Чехії про мету Путіна в Україні

  • В Росії в березні 2024 року пройшли вибори на пост президента країни-агресорки. Чеський президент Петр Павел розповів, яка головна мета Владіміра Путіна у війні проти України після переобрання.
  • Російський диктатор Владімір Путін після переобрання на чергових "виборах" може сконцентруватися на повному захопленні окупованих територій. Зокрема, на Донбасі.
  • При цьому чеський президент зазначив, що війна в Україні не закінчиться швидко, "оскільки ні Росія, ні Україна не здатні досягти поставлених цілей".