Раніше покинути пост президента Моралеса закликав командувач місцевої армії Вільямс Ромеро, повідомляє видання El Deber.

До слова: Президент Казахстану Назарбаєв пішов у відставку

У Болівії досі тривають масові протести, які спалахнули після сумнівних, на думку протестувальників, президентських та парламентських виборів, що пройшли у державі 20 жовтня. Перемогу на президентських перегонах отримав чинний тоді президент Ево Моралес.

Я ухвалив рішення про відставку, щоб Карлос Меса та Луїс Фернандо Камачо (лідери опозиційного руху – 24 канал) не продовжували переслідувати моїх братів і сестер, профспілкових лідерів,
– заявив болівійський президент.

Моралес додав, що його відставка полягає в умиротворенні країни, щоб сутички між болівійцями закінчилися. Таким чином президент говорив про антипрезидентські протести у країні.

Що відомо про Ево Моралеса?Ево Моралес – 80-ий президент Болівії, який правив країною протягом 13,5 років – з 2006 року. На новий президентський термін він був обраний під час виборів 20 жовтня 2019 року.

За час свого президентства Моралес неодноразово потрапляв у різноманітні скандали – корупційні, призначення родичів на керівні посади і навіть перегляд порнографічних фільмів під час судового засідання.