Про це журналіст повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Лур’є також зазначив, що Центральний виборчий комітет Росії прийняв його документи, включаючи підписи ініціативної групи, на висунення журналістка кандидатом у президенти країни.

Читайте також: Собчак оприлюднила передвиборчу програму: там є чимало про Україну

Бачачи, що відбувається, я вирішив балотуватися в президенти Російської Федерації. Більше 25 років я займаюся журналістськими розслідуваннями корупції і в результаті моїх розслідувань десятки чиновників, нечистоплотних банкірів і шахраюватих аферистів виявилися на нарах або втратили свої посади,
– мовиться у повідомленні Лур’є.

Журналіст також розповів про свою програму, основою якої назвав реальну "боротьбу з шахраями і злодіями".

"Майно кожного чиновника, який не зміг пояснити походження палаців, лімузинів і мільярдів, що належать йому і його родині, має бути конфісковано на користь держави. І саме ці гроші будуть спрямовані на підвищення мінімальної заробітної плати, підвищення зарплат бюджетникам. Грошей вистачить", – наголошує у своєму повідомленні Лур’є.

Довідка: Олег Лур'є народився у 1963 році у Харкові, де в 1988 році закінчив філологічний факультет Харківського державного університету. У 1989 році він переїхав до Торонто, але в 1990 році повернувся до СРСР і створив компанію з організації гастрольних турів зірок естради. У 1992 році остаточно переїхав з Харкова до Москви.

Лур'є є автором резонансних публікацій про діяльність Bank of New York, підприємця Романа Абрамовича, а також низки інших компаній, політиків і бізнесменів. За результатами деяких розслідувань журналіста було порушено кримінальні справи.

До слова, 24 грудня кандидатом на посаду президента Росії було висунуто опозиціонера Олексія Навального.