Про це Владімір Осєчкін заявив в етері ютуб-каналу "ФЕЙГИН LIVE". За його словами, колишній командир одного з підрозділів найманців Пригожина свідчив про те, як "кухар Путіна" особисто віддавав накази на страту українських військових та вимагав, аби це знімали на відео.

Зверніть увагу Пригожин хоче, щоб Росія поставила "крапку у війні" і "закріпилася" на окупованих територіях

Навіщо Пригожину потрібні відео зі стратами українських військових

Владімір Осєчкін поділився деякими деталями матеріалу, який опублікують 17 квітня. Зокрема, мовиться про вимогу фільмувати страти українських полонених, яка надходила від Пригожина та іншого співзасновника ПВК "Вагнера" – Дмітрія Уткіна. Засновник Gulagu.net розповів, що відео зі стратами найманці мали надсилати у внутрішній чат ПВК "Вагнера". Найманці Пригожина, за словами Осєчкіна, стратили понад 20 українських бійців.

Засновник Gulagu.net пояснив, що є щонайменше 2 причини того, навіщо Пригожину потрібні зняті на відео страти українських військових:

  • вкидуючи ці відео в мережу, Пригожин та Уткін намагаються залякати українських військових;
  • цими кадрами Пригожин хоче залякати і своїх найманців. Логіка наступна – українці бачать ці кадри, припиняють дотримання Женевських конвенцій та опускаються до рівня загарбників. Таким чином Пригожин сподівався зменшити кількість випадків добровільної здачі в полон серед вагнерівців, оскільки вони б мали боятися полону більше смерті.

Осєчкін переконаний, що свідчення колишнього командира ПВК "Вагнера", які будуть опубліковані згодом, заб'ють цвях у домовину військово-політичної кар'єри Пригожина. Засновник Gulagu.net переконаний, що навіть найзатятіші російські генерали-путіністи після цього не захочуть мати справи з людиною, яка особисто давала накази про страту, вимагала відео та використовувала їх у своїх цілях.