У середу, 26 липня, у Росії розпочався саміт зі запрошеними з Африки "дорогими гостями". Цікаво, що на заході чомусь був Пригожин – він навіть сфотографувався з представником Центральноафриканської республіки (ЦАР). Про це інформує 24 Канал з посиланням на росЗМІ.

Дивіться також Росія могла розділитися на 2 частини, директор ЦРУ дзвонив Наришкіну: події після заколоту

Пригожин на саміті в Санкт-Петербурзі

Багато хто був подумав, що після невдалого "постання", яке ватажок ПВК оголосив проти військового керівництва Кремля, він уже політичний труп. Проте можна констатувати, що Пригожин не став персоною нон-грата для Росії.

Невідомо достеменно, яка його роль на цьому саміті, що триватиме до 29 липня. Не виключено, що Пригожин просто-таки в готелі сфотографувався з представником ЦАР – і це, власне, вся "подія".

Однак сам того, що він має можливість вільно пересуватись Росією, фотографуватись з дипломатами – вражає. Схоже, що у Москві не дуже мають намір карати "заколотника". З цього можна зробити лише два висновки:

  • або у Росії можна скоювати заколоти проти влади, та за це не буде покарання;
  • або заколот Пригожин був запланованою "спецоперацією" Кремля.


Пригожин на саміті в Санкт-Петербурзі з представником ЦАР / Фото з фейсбуку Дмітрія Ситого

Заколот проти Кремля: коротко

  • Ввечері 23 червня Пригожин оголосив, що йде зі своїми військовими на Москву. Однак його "постання" не протрималось і добу.
  • За результатами заколоту було підписано угоду з Президентом Білорусі Алєксандром Лукашенком. Документ передбачав передислокацію "Вагнера" на території "союзної держави".
  • Тривалий час після цього Пригожин не був в інформаційному просторі. Однак уже зараз потрохи він починає про себе нагадувати.