Про це 24 Каналу розповів військовий експерт, полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор Роман Світан. За його словами, надзвичайно сумнівно, що Пригожин спробує зараз здійснити переворот.

Дивіться також Фортеця Бахмут – місце, де закінчиться епоха "вагнерівців"

Його ПВК "Вагнера" перебуває в жалюгідному стані після боїв на Бахмутському напрямку. Вони абсолютно небоєздатні й точно не зможуть захопити хоч щось в Росії.

В якому стані ПВК "Вагнера"

Як наголосив Світан, вагнерівцям потрібно близько трьох місяців, щоб бути у більш-менш боєздатному стані. Але й в найкращі для себе часи вони не демонстрували великих результатів.

У Пригожина не було більшого угруповання за корпус. Грубо кажучи, 10 – 20 тисяч людей. Вони цілий рік йшли 30 кілометрів з Попасної до Бахмута. Просто руйнували населені пункти та брали їх. І то це робила авіація та артилерія лінійних російських підрозділів. Левову частку робили саме кадрові військові,
– зауважив Світан.

Попри це, вагнерівці досі не змогли здолати опір українських військових у самому Бахмуті. Відомо, що підрозділи ЗСУ досі перебувають у місті.

Дивіться розмову з Романом Світаном на ютубі 24 Каналу

Тому, зважаючи на стан вагнерівців та їхні досягнення, досить несерйозно говорити, що Пригожин зараз спробує захопити владу. Це зробити надзвичайно складно. Також в Росії перебуває величезна кількість росгвардії та інших формувань, які не дадуть здійснити переворот.

Нікуди "Вагнера" не дінеться. Залижуть рани. Їм дадуть ще один районний центр, але менший за Бахмут. Валєрій Герасимов та інші військові дивляться на нього як на таргана. Вони його не бачать. А оці всі крики Пригожина – звичайні медійні понти,
– підкреслив Світан.

Останні заяви Пригожина: коротко

  • Упродовж останнього місяця Пригожин вкидає в інформаційний простір величезну кількість різних одіозних заяв. До них варто ставитися критично.
  • Нещодавно Пригожин заявив, що виводить своїх терористів з Бахмута. Це нібито має статися до 1 червня.
  • Речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий 28 травня заявив, що найманці "Вагнера" та підрозділи російської армії проводять ротацію в Бахмуті. Все через значні втрати в особовому складі.