Пресслужба Пригожина опублікувала його коментар пропагандистів, в якому він скаржився на те, що ситуація з боєприпасами не змінилася, пише 24 Канал. В цілому вагнерівцям нібито далі не дають боєприпаси.

Дивіться також Для терору Санкт-Петербурга: Пригожин перекинув у Росію з фронту сотню бійців

Пригожин заявив про зміну ситуації з боєприпасами

Все ж Пригожин визнав, що зміни таки є. Зокрема, замість постачання всіх типів основних снарядів, він отримав відключення каналів спеціального зв'язку.

Але зміни справді є. Для того, щоб я перестав просити боєприпаси, мені відключили всі телефони спеціального зв'язку у всіх офісах, у всіх підрозділах. Ще важливий момент, який зробили, — це заблокували всі перепустки до всіх відомств, які мають приймати рішення. Не буду їх називати, щоб у жодному разі не дискредитувати,
– сказав "кухар Путіна".

Також він додав, що єдиним варіантом для нього тепер залишається звернення до пропагандистських ЗМІ, щоб покращити ситуацію із боєприпасами.

Пригожин скаржиться через дефіцит боєприпасів

  • Відомо, що наближений до Владіміра Путіна Пригожин протистоїть російському Міноборони, зокрема його главі Сергєю Шойгу. Пригожин намагається завоювати довіру Путіна, заявляючи про "успіхи" на Бахмутському напряму, де воюють вагнерівці.
  • Водночас Пригожин і його найманці постійно критикують Шойгу, а також командувача окупаційних військ Росії Валєрія Герасимова. У мережі було відео, як вагнерівці лаються на адресу Герасимова.
  • Пригожин неодноразово скаржився на дефіцит боєприпасів. Він публікував світлину з вбитими вагнерівцями, які, за його словами, загинули якраз через відсутність боєприпасів.
  • В Інституті з вивчення війни вважають, що Пригожин може повторити долю російського терориста Ігоря Гіркіна. За словами експертів, один з проявів цього саме перекриття незалежного доступу до артилерійських снарядів і важкого озброєння.
  • Аналітики вважають, що ПВК "Вагнера" не може бути зовсім без артилерійських снарядів. Вони припускають, що допомогу найманцям надають звичайні російські сили, які підтримують Пригожина.