на момент загибелі чоловіку було 44 роки. Попрощалися з ним у його рідному селі Нова Некрасівка.

Дивіться також Наступ на Запоріжжі досі триває: як за тиждень змінилась карта фронту

Прощання з Героєм

В Одеській області провели в останню путь прикордонника Ізмаїльського загону старшого сержанта Володимира Чернова. Місцеві зустріли його живим коридором на колінах. Він загинув 12 жовтня 2023 року, під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Макіївка Луганської області.

Володимир народився 25 лютого 1979 року в селі Нова Некрасівка. Після школи навчався на тракториста, після чого два роки працював за фахом. Строкову службу проходив у Криму, після чого потрапив на Запорізький завод феросплавів. Потім в Запоріжжі він долучився до лав ДПСУ, а через два роки переводиться до Ізмаїльського прикордонного загону.

Певний час він працював у цеху з виготовлення тротуарної плитки водієм навантажувача. У 2022 році його призвали за мобілізацією.

Мені, як командиру, як побратиму дуже шкода, що до небесного війська доєднався Володимир. Він був справжнім воїном та професіоналом військової справи. Для мене ця втрата є непомірною. Щиро співчуваю його рідним та близьким. Пам’ять про нього буде жити вічно,
– зазначив начальник прикордонної застави.

У нього залишилася матір, сестра та донька. В Ізмаїльському прикордонному загоні висловили співчуття всім родичам та знайомим загиблого.

Похорони прикордонника з Одеської області / фото Ізмаїльського прикордонного загону

Втрати України на війні

  • На фронті загинув молодий поліцейський з Київщини Ярослав Яроцький, якому було всього 25 років. Він був ув спеціалістом-криміналістом сектору криміналістичного забезпечення слідчого відділу. Ярослав служив в органах внутрішніх справ майже 6 років.
  • У боях за Україну загинув студент-другокурсник з Маріуполя Дмитро Яременко, якому було всього 18 років. Відомо, що він виконував бойове завдання на Сєвєродонецькому напрямку.
  • У боях поблизу Авдіївки на Донеччині загинув герой Леонід "Моцарт" Іщенко. Він був кавалером ордена "Золотий хрест", який отримав від Валерія Залужного.