У додаткових доказах присутності російських військ на нашій території нема ніякого сенсу це загальновідомий факт. Але ж росіяни фактично перестали переховуватися. Якщо раніше про участь куратора квазіутворень Суркова на зустрічах із ватажками терористів ми дізнавалися із особистих джерел, тепер про це залюбки розповідають самі бойовики. Наприклад, Пушилін, який прокотився до Москви та із радістю доповів смертним, що відтепер у "ДНР" підвищать зарплати.

Читайте також: Пушилін захворів на невиліковну хворобу Захарченка

Саме так, помічник Путіна пообіцяв невизнаній "республіці" виділяти більше грошей з російського бюджету для оплати праці мирних мешканців та озброєних терористичних угрупувань. "Громадянська війна" в дії.

Втім всілякі розмови про якісь там примарні підвищення нас не цікавлять взагалі. Справа у тому, що Пушилін та його куратор розмовляли про подальше існування двох "держав" та долю самого ватажка терористів. А на зборах був присутній працівник Управління президента Росії по прикордонному співробітництву Олексій Філатов, який фактично є смотрящим від ФСБ над терористичними "республіками".

Судячи з того, що тимчасовий "генералісімус" сяє від задоволення, у Донецьк він повернеться із добрими для своїх прибічників звістками.

Вже у Москві Пушилін виступив із меседжем про те, що "от зараз встанемо з колін, зуб даю". Його шефам таки вдалося домовитися про мирний розподіл влади у "дирі". Після знищення Захарченка всю його та Суркова команду зачистили, однак помічник Путіна залишив за собою політичне управління "ДНР", а також знову підібрав під себе "зовнішньополітичні зв'язки" у "ЛНР".

Читайте також: Пушилін, Бородай та перевірки з Міноборони: що відбувається у "ДНР"?

Замінювати його Путін не став, то ж ФСБшнікам, які контролюють обидві частинки захопленого Донбасу, залишилося лише змиритися із фактом необхідності співпраці. Натомість Сурков пообіцяв не вкладатися у нову кандидатуру "прем'єра" недореспубліки, а підтримати Пушиліна.

То ж, "виборам" у "ДНР" бути, а єдиним фактичним кандидатом, який набере більшість голосів на Донеччині, буде Пушилін. Із цим погодилися як силовики, так і представники політичної еліти РФ.

Негативним для України є не тільки примирення протиборчих кланів, але й послання, які маріонетка Кремля озвучив після зустрічі. По-перше, Росія гарантувала підтримку бойовиків на Донбасі, а, по-друге, Сурков прибуде до Донецька із "офіційним" візитом вже цього року. Такого ще не було, оскільки реальні керівники терористів на окуповані землі сходу України їздять зазвичай приховано. Маски скинуті.

Читайте також: Смерть Захарченка: подробиці та майбутнє "ДНР"