Про це політик сказав в ефірі авторської програми Олени Трибушної "Перші особи" на 24 каналі. Сергій Притула зазначив, що наразі у нього залишилась одна робота – на телебаченні.

Важливо Притула оголосив про створення власної партії

"Я – телевізійний ведучий. Це – моя зарплата, годує мене, мою родину, забезпечує існування реабілітаційного центру для ветеранів, поповнює скарбничку волонтера і я докидаю свої гроші від нашої родини у благодійний фонд, який я заснував минулого (2020 – 24 канал) року", – сказав Сергій Притула.

Притула: Це просто фізично неможливо поєднувати

Політик наголосив, що кар'єра на телебаченні це те, чим він хоче займатись до моменту, поки український народ не делегує йому інші повноваження.

Щойно люди зроблять такий вибір, я опинюсь на тій чи іншій владній позиції, звичайно, про жодне сумісництво (політика та телеведучого – 24 канал) не мовиться,
– заявив Притула.

Водночас він зізнався, що 2 роки тому думав, що, можливо, навіть якби став депутатом, то спробував би поєднувати відповідну роботу з телевізійною кар'єрою зокрема.

"Ні, не реально. Зараз, не бувши умовно в парламенті, просто працюючи з людьми, з регіонами, я розумію, що це просто фізично неможливо поєднувати", – сказав Сергій Притула.

Зверніть увагу Вихідці з "Голосу" в партії Притули: політик розкрив деталі

Однак політик зауважив, що не зовсім розуміє, кому має стати легше, якщо він припинить працювати на телебаченні вже – за кілька років до парламентської кампанії.

Інтерв'ю з Сергієм Притулою: дивіться відео 24 каналу

Притула заявив про створення партії: коротко

  • ЗМІ активно обговорювали ймовірність створення Сергієм Притулою нової політсили. 11 червня 2021 року він натякнув на те, що це може статися.
  • Політик офіційно підтвердив інформацію про створення партії 28 вересня.
  • У відповідь на запитання про те, чи пов'язана майбутня політсила з тією частиною нардепів, яка відкололась від "Голосу" і наразі називається група "Справедливість", він сказав: "Частково – так, частково – ні".