Командувач Повітряних Сил генерал-лейтенант Микола Олещук переконаний, що російські загарбники нададуть "епічний звіт" після вибухів у Севастополі у Криму.

Дивіться також У Криму знову тривожно: окупанти заявляють про масований удар

Українські пілоти організували у Криму потужну "бавовну"

Міноборони Росії заявило, що 2 січня уразили "бункер із заступником Головнокомандувача Валерія Залужного та ще дев'ятьма генералами ЗСУ".

Олещук висміяв це повідомлення та передав "привіт" окупантам у Криму після того, як туди кілька разів потужно "прилетіло".

Командувач Повітряних Сил дав зрозуміти, що "бавовну" на півострові 4 січня організувала українська авіація.

Він переконаний, що звіт міноборони Росії щодо цих подій буде таким же брехливим, як і повідомлення про бункер.

Привіт окупантам у Криму! Чекаю від ворожої пропаганди такого ж епічного звіту із Севастополя та Євпаторії 4-го січня і вкотре дякую пілотам Повітряних Сил та всім, хто планував операцію, за бездоганну бойову роботу,
– написав він.

Є влучання у щонайменше 2 важливі об'єкти

  • Після обіду 4 січня в окупованому Криму почали лунати вибухи. Окупанти одразу заявили, що на півострів відбувається масована ракетна атака.
  • Найпотужніші вибухи лунали у Севастополі та Євпаторії. Туди прилетіло у важливі об'єкти. На фото та відео, які поширювали у мережі, також було видно дим.
  • Гауляйтер Севастополя Міхаїл Развожаєв заявив, що атака на місто була найпотужнішою за останній час, однак її успішно "відбила" російська ППО. Він відзвітував лиш про падіння уламків у деяких районах.
  • Однак у ЗСУ повідомили, що біля Севастополя було уражено командний пункт з'єднання російських окупаційних військ.
  • Щодо вибухів у Євпаторії – агенти "Атеш" заявили про те, що Сили оборони завдали удару по частині зв'язку в Євпаторії, координати якої передали партизани.
  • У міноборони країни-агресорки заявили, що над півостровом нібито було збито 10 ракет.