Про це він заявив в інтерв'ю Дмитру Гордону.

Читайте також: Луценко пояснив, чому не може притягти Медведчука до кримінальної відповідальності

"Прийде час, коли ми посадимо всіх, хто відповідає за насильство на Майдані проти мирних демонстрантів. Це дуже довгі суди. Тому що якщо сто вбитих, а півтори тисячі поранених, то це величезна кількість учасників суду. Середня ланка втекла в Москву. Вища ланка, яка віддавала злочинні накази, там же. Але ми це зробимо. Ми вже закінчили всі необхідні дії для того, щоб визначити підозри тим, хто дав злочинні накази розстрілювати людей", – сказав гепрокурор.

Він зауважив, що слідство і незалежна експертиза вбачають зв'язок між діями президента-втікача Януковича, тогочасного міністра МВС Захарченка і "низки інших діячів правоохоронного блоку" із розстрілами на Майдані. Проте повну картину відновити складно, бо 90% документів було знищено.

Ми тільки до секунди зібрали всі документи, хоча 90% документів були знищені. Тікаючи, злочинці знищили документи, сервери, розпиляли автомати, знищили гільзотеку. І тим не менше, по крупинках ми змогли зібрати документи. У нас є відео кожної секунди, кожної точки Майдану, які зробила одна дуже розумна, смілива дівчина. Тепер ми можемо мати 3D-картину того, що відбувалося з будь-якого ракурсу в цей момент на Майдані,
– додав Луценко.