Про це в ефірі телемарафону розповів радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк. Про це пише 24 Канал.

Дивіться також Чи зможе зміна генсека НАТО вплинути на допомогу Україні: прогноз ОП

На які рішення очікують від нового "Рамштайну"

"Рамштайн" – це такий аналітичний центр, де всі можуть обговорити етап війни, який настає. Сьогодні у нас етап війни про перехоплення ініціативи перш за все,
– сказав Подоляк.

Він зазначив, що Росія накопичила свій остаточний ресурс, йдеться про багато мобілізованих. На думку Подоляка, вони не так підготовлені, як ті, які спочатку заходили на територію України, але між тим їх дуже багато.

"Друга складова – це бронетехніка, яку Росія нам підігнала, скільки могла знайти. Третя складова – артилерія, яку теж Росія підігнала звідусіль. Тому на "Рамштайні" буде проговорюватись, що нам потрібно для того, щоб ефективно протидіяти всьому цьому", – наголосив Подоляк.

За словами Подоляка, Україні необхідна ефективна бронетехніка, далекобійні ракети, а також штурмова та винищувальна авіація. Все це, за його словами, обговорять на зустрічі.

Можуть обговорити рішення щодо надання Україні літаків

  • Ймовірно, на цьому засіданні оголосять рішення щодо надання Україні літаків. Про це розповів військовий експерт Андрій Харук.
  • Під час зустрічі "Рамштайн-9" союзники можуть лише узгодити певні деталі та офіційно оголосити свою позицію. "Є дуже висока ймовірність, що рішення по літаках для України буде позитивним", – зазначив Харук.
  • Військовий експерт вважає, що найреалістичнішим варіантом для України стануть винищувачі F-16.