Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу групи.

24 канал повідомляв, що Президент України Петро Порошенко вирішив продати свій суднобудівний завод "Кузня на Рибальському". Речник глави держави заявляв, що вже є покупець, проте не вказував – хто саме.

Читайте також: Зачем Президенту продавать собственный судостоительный завод

На цьому етапі в Антимонопольний комітет України подано заяву щодо можливості придбання акцій ПрАТ "Завод "Кузня на Рибальському". Після отримання дозволу від регулятора сторони мають намір продовжити роботу по здійсненню угоди,
– сповістили у прес-службі "ТАС".

"Вартість і терміни завершення угоди не розголошуються. Про плани групи "ТАС" щодо подальшого розвитку підприємства буде повідомлено після отримання рішення від Антимонопольного комітету України", – зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, у 2017 році Петро Порошенко потрапив у скандал через завод "Кузня на Рибальському". Так, НАБУ отримало дозвіл від суду перевірити документацію заводу. Детективи запевняли, що прикордонники придбали на заводі "Кузня на Рибальському" бойові модулі втричі дорожче, ніж планували: за 60 мільйонів гривень було придбано 4 БТР, хоча за ці гроші планувалося придбати 12 бойових модулів, тобто кулеметів.

Проте це був не перший скандал довкола заводу. Так, до 2014 року підприємство займалося лише цивільними проектами, але з початком бойових дій на Донбасі почало брати участь у багатомільярдних військових держзамовленнях. На переконання журналістів-розслідувачів, тендери на постачання зброї, бронеавтомобілів, катерів ЗСУ "Кузня" вигравала на диво легко. Зокрема, лише за перший рік президентства Порошенка активи заводу зросли вдвічі – до 706 мільйонів гривень. Одна з версій такого збагачення – компанія стала монополістом на тендерному полігоні держави.