Про це Грицак сказав у коментарі "Цензор.НЕТ".

"Є незаперечний факт, на який держава зобов'язана відреагувати насамперед — загинули люди, є поранені. Необхідно не допустити подальше кровопролиття, не допустити жертв. Це найважливіше. Ми в постійному зв'язку з керівництвом ПС, ситуація стабільна. Вирішувати проблему необхідно з урахуванням позиції всіх сторін. Продовження бойових дій ми не допустимо", — заявив він.

За словами голови СБУ, необхідно провести максимально прозоре розслідування інциденту.

"Необхідно максимально прозоре розслідування, за участю громадськості, народних депутатів, щоб встановити всі деталі та обставини, через які був відкритий вогонь і загинули люди", — наголосив Грицак.

Я гарантую справедливий розгляд, якщо всі бійці ПС, які взяли участь в інциденті в Мукачево, здадуть зброю і почнуть співпрацювати з владою,
— додав він.

Він пропонує посилити контроль на кордоні, щоб уникнути потоку контрабанди.

"Моя пропозиція, якщо коротко, реалізувати комплекс заходів, в тому числі кадрові рішення прийняти, — в максимально короткі терміни розпочати організацію спільних митних постів на державному кордоні з країнами Європейського Союзу, і провести інтеграцію баз імпорту-експорту з митницями наших західних сусідів. Безконтрольність розв'язує руки мафії", — сказав Грицак.

Читайте також: У Мукачевому знову стріляли