Російські окупанти здійснюють жахливі терористичні акти проти українців. Вони спрямовують свої ракети на цивільні будинки та місця скупчення людей, щоб вбити якомога більше мирних мешканців.

Читайте також Внаслідок удару по Кременчуку загинули щонайменше 13 людей

Не можна ігнорувати повітряну тривогу

Російські окупанти здійснили підлий та цинічний ракетний удар по торговельному центру в Кременчуці. У будівлі було близько 1 000 мирних людей, які пішли за покупками, і ворог про це чудово знав.

Влучання у ТЦ сталося за кілька хвилин після оголошення повітряної тривоги. Багатьом людям вдалося вийти та покинути будівлю, але велика кількість залишилася всередині.

Як повідомив президент Володимир Зеленський у своєму традиційному зверненні до українців, здійснити подібний напад могли лише абсолютно "відморожені" терористи. Вони цілком свідомо завдали удару по цивільному об'єкту, де було велике скупчення мирних людей.

Встановити точну кількість постраждалих зараз неможливо. Тривають рятувальні роботи, вже відомо про 12 загиблих, 24 поранених.

Також президент зазначив, що росіяни можуть повторити подібні атаки, тому вкрай важливо турбуватися про власну безпеку.

Я прошу кожного й кожну – завжди, коли ви чуєте сирену повітряної тривоги, виходьте в укриття. Обов'язково. Не ігноруйте. Росія не буде зупинятися ні перед чим, – сказав Зеленський.

Обстріл ТЦ у Кременчуці: що відомо

Близько 16:00 у Кременчуці пролунав сигнал повітряної тривоги. У ТРЦ "Амстор" було близько 1 000 людей, які почали виходити та прямувати до укриття.

Незабаром у будівлю ТРЦ влучили дві російські ракети. Це були Х-22, які російські окупанти випустили з території Курської області. Росіяни свідомо намагалися вдарити у місце великого скупчення мирних людей.

Одразу після влучання російських ракет у ТРЦ спалахнула велика пожежа. Рятувальники повідомляли про те, що вогонь охопив площу у 10 тисяч квадратних метрів.

Вогонь вдалося стримати від поширення, рятувальні роботи тривають. Вже відомо про 12 загиблих та 24 поранених українців.

Дивіться відео звернення Володимира Зеленського до українців