Військові говорять про те, що в ЗСУ мають розробити уніфікований боєприпас, який підійде під будь-який тип дронів. Росіяни вже зробили це.

Дивіться також Від живої сили до РСЗВ: скільки ворожих цілей можна знищити за мільйон гривень

Бійців навчать протидіяти ворожим дронам

Військовослужбовці в обов'язковому порядку навчатимуться протидіяти ворожим БпЛА. Інструктори в центрах підготовки підрозділів Сухопутних військ уже внесли відповідні зміни до програм підготовки та розпочали заняття. Воїнів також вчитимуть правильно маскуватися в укриттях та в природньому ландшафті,
– ідеться в повідомленні.

Як ЗСУ вчаться протидіяти дронам росіян: дивіться відео

У ролику показано, як воїни швидко ховаються від російського дрона, а потім відстрілюються від нього. Також важливо знати, що робити у випадку, якщо безпілотник застав солдата в траншеї.

"В бойових умовах здобуті навички допоможуть зберегти життя своє та побратимів, виконати поставлені завдання та звільнити українську землю від загарбника", – підсумували в Сухопутних силах.

Куди цілять  українські дрони По яких цілях працюють українські та російські дрони / Інфографіка UA War Infographics

Останні новини про дрони

  • Україна наздогнала Росію у виробництві дронів-камікадзе. Про це заявив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін. За його словами, українські безпілотники – аналоги "Шахедів".
  • Заступник Головнокомандувача ЗСУ Вадим Сухаревський назвав мету створення Сил безпілотних систем. Цей новий рід військ дасть змогу асиметрично відповідати на будь-які дії противника та завдавати йому максимальних витрат. Власне, це вже відбувається.
  • А міністр цифрової трансформації Михайло Федоров вважає можливим дистанційне застосування безпілотників на полі бою. Оператори таких дронів зможуть перебувати навіть у тилу – це можуть бути буквально хлопці-геймери десь у Вінниці чи Львові.