Про це в національному ефірі заявив радник глави Офісу Президента Олексій Арестович, повідомляє 24 канал. Він зазначив, що слід зрозуміти: держава-агресорка зробить ще одну спробу наступу.

Читайте також Під Харковом мінус 16 вночі, уявляєте, що буде з сирійцями, – Арестович

Росія намагатиметься провести новий наступ

Арестович зазначив, що наразі війська Росії під Києвом фактично розгромлені, вони стали в оборону, намагаються рухатися невеликими підрозділами. Українські захисники їх успішно знищують.

Однак, як вважає радник глави ОП, росіяни спробують кинути резерви на напрямки, де у них є якісь успіхи. "Це, безумовно, буде зона ООС, у районі Маріуполя, може бути Харківська область та під Києвом", – пояснив він.

За прогнозами Арестовича, це може статися протягом 2 – 3,5 тижня за участю добровольців із країн Близького Сходу.

Вони накопичують резерви. За деякими даними, з Абхазії та Нагірного Карабаху, намагаючись під виглядом часткової мобілізації набрати військових і відновити 20 – 30 батальйонних тактичних груп, і знову кинутися в бій,
– наголосив радник глави ОП.

На "підмогу" росіян чекатиме розгром

Водночас він уточнив, що боєздатність людей, яких без бойового злагодження зібрали й кинули в бій, буде відповідною. Арестович запевнив, що і з цією "підмогою" для росіян українці успішно впораються.

Але і ці резерви "поляжуть". Це у нас може зайняти 10 днів, тиждень. Після цього вони стануть, бо воювати буде їм нема чим,
– додав він.

Далі "Росія піде на справжні переговори, а не безглузді ультиматуми".

Арестович також повідомив, що переломна точка у війні вже сталася кілька днів тому.

Ознайомтеся – Жданов про велику ймовірність Третьої світової: дивіться відео