Президент України Володимир Зеленський вже традиційно звернувся до українського народу, який бореться з російськими окупантами. Поміж іншого він прокоментував і рішення російських окупантів про блокування виїздів з Херсонської області, яку вони мріють втримати під своїм контролем.

Читайте також За 3 дні литовський ведучий зібрав усю суму на Bayraktar для ЗСУ

Прояв слабкості російських окупантів

Володимир Зеленський повідомив, що все більше джерел повідомляють про те, що російські окупанти намагаються максимально обмежити виїзд українців з тих районів Херсонської області, які тимчасово перебувають під окупацією.

Рашисти не лише закрили усі гуманітарні коридори, а й закрили виїзд людей на приватному транспорті. Також є інформація про те, що ворог мінує дороги.

На думку президента, такі дії не притаманні тим, хто впевнений у своїй позиції.

Однозначно це прояв слабкості. Прояв того, що їм нічого дати людям. Та й люди не хочуть нічого у них брати. Тому вони намагаються взяти людей в заручники,
– сказав Зеленський.

Також він додав, що Україна обов'язково поверне собі всі свої території. Це лише питання часу, який невпинно наближається.

Ситуація на тимчасово окупованих територіях: коротко про останні новини

  • У Мелітопольському районі російським окупантам вдалося перетягнути на свій бік цілий поліційний відділок. На бік ворога стали 35 людей, серед них – начальник та його заступник. Є ймовірність, що рашисти примусили їх піти на співпрацю через терор їхніх рідних.
  • Деякі іноземні політики закликають Україну відмовитися від частини своїх територій та віддати їх Росії. Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк у відповідь запропонував таким "голубам миру" довічно утримувати мільйони українських біженців, в яких рашисти забрали домівки та життя близьких людей. Він нагадав – Україна буде повертати собі свої землі до того моменту, поки на них не залишиться жодного російського окупанта.

Дивіться відео звернення Володимира Зеленського до народу України на 94-й день війни