Одна з "відмінниць" російської пропаганди маргаріта сімоньян вже оголосила ледь не "побєду". Адже навіть якщо і будуть якісь "референдуми", то їх все одно ніхто, крім росії, не визнає, інформує 24 канал.

До теми Крок до оголошення мобілізації, – Гайдай про паніку окупантів із псевдореферендумами

"Побєда" або ядерна війна

Ватажки бойовиків у псевдореспубліках збираються проводити там "референдуми" про приєднання до росії. Це хочуть робити навіть попри те, що відсутнє світло.

Сімоньян вже встигла сказати, що цього тиждень буде "швидка побєда". Інакше – ядерна війна. Мовляв, вже й Херсон хоче приєднатись до них, а Запоріжжя чекають ще.

Все це лише у снах окупантів. Адже, які б злочини росія не коїла на окупованих територіях, ЗСУ обов'язково їх звільнять.

Псевдореферендуми на Донбасі

  • Російські загарбники поспішають провести псевдореферендум на Донбасі якомога раніше. Зараз бойовики говорять про дату з 23 по 27 вересня. Принаймні таке розпорядження видав ватажок незаконного формування "лнр" леонід пасічник.
  • Також ватажок донецьких бойовиків денис пушилін вже встиг представити парламенту "днр" законопроєкт про проведення "референдуму". Бойовик 20 вересня звернувся до владіміра путіна з проханням розглянути питання про входження "днр" до складу росії у разі позитивного рішення мешканців на "референдумі".

Бойовики через відчай просять кремль про "референдуми": дивіться відео