Зокрема, на Запоріжжі гауляйтер євген балицький та його посіпаки оголосили, що на псевдореферендумі голосували й ті, хто живуть у росії. І таких набралося аж майже 40 тисяч. Відповідний скриншот опублікували в мережі – там чітко видно, скільки людей начебто проголосували в росії.

До теми Після "референдумів" путін потрапить у капкан лузера, – Давидюк

Чому балицький набрехав

Цілком логічно, що участь у виборчих процесах беруть лише жителі тих регіонів, де відбувається голосування. МінТОТ на початку вересня повідомляло, що з окупованих територій Запоріжжя після початку війни виїхали майже 28 тисяч осіб. А це вже набагато менше, ніж представлені окупантами 40 тисяч.

Додамо, що населення всієї Запорізької області, за даними Мінфіну, навесні було щонайменше 1,63 мільйона осіб. Однак не все Запоріжжя окупувала росія.


Голосування "референдумі" відбувалося й на території росії – начебто взяли участь майже 40 тисяч / Скриншот взято з соцмереж

Жителі Запоріжжя робили все, аби не брати участь у "референдумі"

Міський голова тимчасово окупованого Мелітополя Іван Федоров у ефірі національного телемарафону розповів, що на тимчасово окупованій території ситуація – складна. Адже наші жителі робили все аби не брати участі у цьому псевдореферендумі. Таким чином показували той спротив, який є на території міста Мелітополя і на всіх окупованих територіях

Водночас він запевнив, що з боку України нічого не зміниться. Ми будемо підтримувати тимчасово окуповані регіони та міста щодо соціальних виплат, зарплат, пенсій.

На "референдумах" рахували пусті бюлетені

  • Росіяни публікують сфабриковані "результати" псевдореферендумів на окупованих територіях України. Окупанти не соромляться вигадувати ледь не стовідсоткову "підтримку".
  • Насправді ж причина "рекордних" цифр на псевдореферендумах – порожні бюлетені. У мережі з'явилися світлини, як окупанти рахують голоси.

Через "референдуми" може не бути переговорів: дивіться відео