Так, на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей ставиться питання саме про включення до складу росії. Про це 24 каналу розповів журналіст та колишній бранець росії Станіслав Асєєв.

Цікаво росія не зможе провести "референдуми" 11 вересня: в ISW назвали причини зриву планів агресора

Чому окупанти не можуть провести "референдуми"

Водночас на окупованих територіях Півдня мовиться про псевдореферендуми у такому форматі, як у 2014 році проводилися у Донецьку та Луганську. Тобто спочатку показати так звані незалежні держави, а потім ставити питання щодо приєднання до складу росії.

Тут абсолютно різні речі, але суть у них та сама – вони не можуть поки жодного такого "референдума" провести. Ні про включення Донецька та Луганська до складу росії, ні про незалежність так званої херсонської народної республіки. Бо вони не мають для цього можливостей на фронті,
– пояснив журналіст.

Пройшло пів року, а загарбники не змогли взяти жодного обласного центру, за винятком Херсона. Тому проведення якихось псевдореферендумів на цьому фоні незрозуміле навіть для самих росіян.

Чи зацікавлені пушилін та пасічник у проведенні так званих референдумів

Вони найменше зацікавлені в тому, щоб відбувалися ці "референдуми",
– зауважив Асєєв.

Він пояснив, що до 24 лютого зрадників України все влаштовувало – вони забрали у місцевих все, що могли й "ходили по ресторанах". А тепер триває відкрита фаза боїв й Донецьк постійно "накривають" Збройні Сили України.

На думку журналіста, якщо росія офіційно включить до складу окуповані території України, то пушилін та пасічник залишаться на своїх посадах тільки формально. А, ймовірніше, їх взагалі "приберуть".

Асєєв пояснив, чому росіяни не можуть провести "референдуми": дивіться відео

росія хоче провести псевдореферендуми в Україні: що відомо