ПСЖ втратив шанс очолити турнірну таблицю

29 листопада 2010, 10:14

Невдалі дії камерунського голкіпера ПСЖ позбавили столичну команду можливості очолити турнірну таблицю. В рамках 15-го туру Ліги 1 Парі Сен Жермен поїхав в гості до “Ліона” і пропустив від господарів лише у другій половині зустрічі.

Сіссоко увірвався у штрафний майданчик і пробив у неприкритий Еделем ближній кут воріт. Щоправда, вже через 10 хвилин - на 64-ій Гійом Оро втік від оборонців “Ліона”, і видав дуже сильну, але точну, а головне результативну передачу на голову Нене. Вже на 81-й автор голу у ворота ПСЖ Сіссоко привіз собі пенальті і залишив “Ліон” в меншості. З 11 метрів Оро до результативної передачі ще й додав у свій актив голи - 2:1.

За 3 хвилини до завершення основного часу, коли парижани вже думками були на вершині Ліги 1, зіпсував свято столичним вболівальникам Едель. Камерунський воротар майстерно віддав пас на Гоміса - форвард дітей скористався подарунком сповна - 2:2.

По 25 очок в “Марселя” та “Лілля”. На один пункт менше у ПСЖ. У “Монпельє” теж 24 бали. По 23 у “Ренна”, “Бордо” та “Ліона”.