Українських журналістів відзначили Пулітцерівською премією

Комітет Пулітцерівської премії вирішив сьогодні, 9 травня, присудити нагороду всім журналістам України. Про це вони повідомили після оголошення номінації, а згодом написали на офіційній сторінці у твітері.

Увага Боровся з перших днів та не боявся смерті: що відомо про загиблого журналіста Олександра Махова

За відвагу, витривалість та відданість правді,
– зазначили у нагороді.

Під час оголошення рішення наголосили, що Пулітцерівський комітет присуджує українським журналістам особливу відзнаку за їхню мужність, витримку та відданість правдивому висвітленню подій під час безжального вторгнення Володимира Путіна в Україну та його пропагандистської війни в Росії.

Попри бомбардування, викрадення, окупацію та навіть смерть своїх колег, вони наполегливо намагаються надати точне відображення жахливої реальності, що робить честь Україні та журналістам усього світу, минулого й сьогодення,
– зазначили під час нагородження.

Премія належить і тим журналістам, яких вбили росіяни

Журналіст Андрій Цаплієнко написав у телеграмі, що ця премія передусім присуджена колегам-журналістам, які загинули у цій війні.

Сьогодні ховали Олександра Махова. Насправді ця премія належить йому та тим нашим колегам, кого вбили рашисти,
– написав Цаплієнко.

Він додав, що колеги-журналісти мають працювати далі. Чесно. Якісно. Заради них. "Журналістська робота – найкраща з усіх можливих. Бо вона так чи інакше допомагає змінити світ на краще".

До теми – загинув журналіст і доброволець Олександр Махов