Глава Кремля справді стурбований своїм впливом всередині країни. Таку думку в ефірі авторської програми Олени Трибушної "Перші особи" на 24 каналі висловив російський опозиційний політик Лев Шлосберг.

Читайте також Путін не Бог, щоб у нього вірити, – Зеленський іронічно відповів про зустріч тет-а-тет

Шлосберг: Жодному президенту не треба війна

За його словами, чи має Путін план, відомо тільки главі Кремля. Водночас він ніколи б не робив те, що могло б призвести до падіння рейтингу.

Я впевнений, що Путін боїться військових втрат,
– наголосив Шлосберг.

Він пояснив, що коли втрати стають масовими, то це заважає популярності будь-якого президента. Навіть найвпливовішому очільнику держави війна на потрібна.

Путін вгадує прорадянські настрої

"Путін – класичний політик-популіст. Він робить в економіці, політиці, громадській сфері тільки те, що сприяє підвищенню його популярності. Зокрема вгадує пострадянські та прорадянські настрої", – зауважив політик.

Він навів приклад, коли за Путіна повернули радянський, фактично сталінський, гімн. "Це була знакова подія, яка відбулась після приходу Путіна до влади", – сказав Шлосберг.

Повний випуск "Перші особи": дивіться відео

Що відомо про рейтинг Путіна

  • Станом на грудень 2021 року, рейтинг Путіна впав до 32%. Це – найнижчий показник від 2014 року.
  • Тоді після окупації Росією Криму рейтинг глави Кремля піднявся із 65% до 86%.
  • Електоральні рейтинги політичних партій серед росіян – стабільні, за винятком "Єдиної Росії", популярність якої, у порівнянні із жовтнем, впала на 3%.