Відповідні настанови озвучив диктатор на зустрічі з Трошевим і заступником міністра оборони Росії Юнус-Беком Євкуровим. Стенограму розмови в Кремлі опублікували 29 вересня.

Дивіться також Єдина можливість для Путіна: що означає заява Шойгу про війну до 2025 року

За словами Путіна, Трошев "знає про питання, які потрібно завчасно вирішувати, щоб бойова робота йшла найкращим і найуспішнішим чином", тому що той понад рік воював "у такому підрозділі".

На останній зустрічі ми говорили про те, що ви будете займатися формуванням добровольчих підрозділів, які можуть виконувати різні бойові завдання, перш за все, звичайно, в зоні спеціальної військової операції,
– сказав Путін.

Хто такий Андрій Трошев

Андрій Трошев – полковник у відставці, колишній начальник штабу ПВК "Вагнер" із позивним "Сивий". Він отримав звання Героя Росії за взяття Пальміри у 2016 році. Трошев не підтримав збройний заколот засновника приватної військової компанії Євгена Пригожина наприкінці червня.

Трошев зараз працює у міноборони Росії, це підтвердив речник президента Росії Дмитро Пєсков. Раніше він був помічником покійного керівника "Вагнера" Євгена Пригожина, який загинув під час катастрофи літака, що летів з Москви в Санкт-Петербург минулого місяця.