Путін хотів би ввести у медіа державні замовлення на угодні теми. Таку ідею очільник Кремля висловив на зустрічі з керівництвом російських політичних партій.

Тим часом Цинічна крадіжка: на виставці у Росії видають Євангеліє Анни Ярославни за своє

"Не про бруд, а про досягнення"

На думку глави держави-агресорки, медіа мають висвітлювати позитив. Путін думає, що люди мають читати про видатних людей Росії, які начебто творять її майбутнє.

Потрібно більше інформації про реальне життя країни, не якісь там колупання в брудній білизні якихось там еліт, а саме більше інформації про реальне життя країни, про тих людей, які створюють її майбутнє, домагаються видатних результатів,
– заявив Путін.

Він сказав, що такі держзамовлення можна і потрібно забезпечити. Втім, суперечачи сам собі, Путін зазначив, що з вказівками у сфері інформаційної політики не можна переборщувати.

Скільки заробляють російські пропагандисти

Джерело: "VETERANO блог" на 24 каналі

  • ЗМІ у Росії давно перестали бути вільними і нецензурованими. Навпаки, там процвітають ті медіа, які "вкидують" правильну інформацію.
  • Наприклад, пропагандистка Ольга Скабеєва заробляє приблизно 200 тисяч доларів.
  • Одіозний Володимир Соловйов заробляє в рік понад 700 тисяч доларів.
  • Головна на пропагандистському каналі "Раша тудей" Маргарита Симоньян разом зі своїм чоловіком Тиграном Кеосаяном заробляють понад 2 мільйони доларів на рік.