Онкологія впливає на працездатність Путіна. Про це в ефірі національного марафону розповів представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

Дивіться також Нідерланди викликали посла Росії через докази причетності Путіна до катастрофи MH17

Юсов наголосив, що Путін давно невиліковно хворий, як і все російське суспільство. Зокрема, якщо говорити про психоемоційний стан, то на цю тему вже є дуже багато досліджень, як і закритих, так і цілком відкритих.

Якщо говорити про фізичний стан, так є інформація про важкі хвороби, в тому числі онкологію, яка безумовно впливає на його працездатність, на його інтенсивність роботи. Звідти і довгі паузи, коли він зникає, і якась неоковирна поведінка в публічних місцях, і власне звідси історія про двійників,
– зазначив представник ГУР.

Та додав, що аби підтримувати якусь видимість роботи і того, що Путін ще на щось спроможний, можливо, використовують якихось "біороботів", які і виконують цю функцію.

Дані ГУР щодо стану Путіна: останні новини

  • Нещодавно в одному з інтерв'ю начальник ГУР Кирило Буданов зазначив: "Питання, чи справжній це зараз Путін, залишається відкритим".
  • Також очільник української розвідки раніше розповідав, що російський диктатор справді смертельно хворий на рак. Ба більше, Буданов зазначив, що найближчим часом Путін помре.
  • Зауважимо, у ГУР також повідомляли, що в Путіна є щонайменше троє двійників.