За словами Володимира Путіна, президент України буцімто "потрапив під вплив" ще після коли прийшов до влади після перемоги на виборах у 2019 році.

Зверніть увагу "Третя операція" на Донбасі і нові погрози: що Путін наговорив про Україну

Що казав Путін

Очільник Кремля звинуватив Володимира Зеленського, що він нібито не прагне відновлення миру на окупованих територіях України. Причиною цього, за його словами, є нібито "вплив нациків".

Зеленський потрапив під вплив радикальних елементів, "нациків", замість того, щоб відповідати на запит людей про мир,
– заявив Путін.

Інші заяви Путіна на пресконференції

  • Під час пресконференції 23 грудня президент Росії Володимир Путін відзначився низкою цинічних заяв щодо України. Зокрема, очільник Кремля "засумував" за часами, коли при владі в Україні були експрезидент-втікач Віктор Янукович і його соратники.
  • Путін також не оминув можливості вкотре назвати Революцію Гідності "державним переворотом", а окупацію Криму – "допомогою кримчанам".
  • Також очільник Кремля заявив, що нібито частина "російських етнічних територій" після розпаду СРСР залишилися в складі України.
  • Водночас на фоні загрози повномасштабного російського вторгнення до України російський президент намагався звинуватити Київ у нібито підготовці "третьої операції на Донбасі". Крім того, буцімто НАТО і США загрожують Росії.

До теми пропонуємо не менш дивну заяву міністра оборони Росії про "підготовку хімічної атаки на Донбасі": дивіться відео