Про це повідомляють в низці росЗМІ. Текст документа у мережі ще не опублікували, передає 24 Канал.

До теми Переговори Путіна і Кім Чен Ина уже відбулись у Пхеньяні: заяви та домовленості диктаторів

Путін і Кім Чен Ин підписали договір

Як пишуть росЗМІ, у Пхеньяні завершилися переговори президента Росії Владіміра Путіна та лідера КНДР Кім Чен Ина. Диктатори обговорювали співробітництво близько 2,5 години.

За підсумками переговорів Росія та КНДР підписали договір про "всеосяжне партнерство". Наразі текст документа у мережі не публікували, тому деталі цього співробітництва поки невідомі.

Після підписання документа Путін заявив, що новий договір про "всеосяжне партнерство" ляже в основу відносин Росії та КНДР "на тривалу перспективу". Російський президент також назвав документ "фундаментальним".

Російський президент також додав, що договір про всеосяжне стратегічне партнерство Росії та КНДР передбачає "надання допомоги при агресії проти одного з учасників". Ба більше, як результат, може початися розвиток військово-технічного співробітництва з КНДР.

Раніше у ЗМІ писали, що напередодні візиту Путіна до Північної Кореї, у Кремлі підписали розпорядження про необхідність прийняти пропозицію МЗС. Найімовірніше, підписаний документ розширить військову співпрацю двох держав та дозволить країні-агресорці й надалі отримувати ракетне озброєння від КНДР.

Водночас варто додати, що західні спецслужби вважають, що КНДР стала ключовим постачальником боєприпасів для країни-агресорки. Окрім того, супутникові зображення свідчать про значне зростання перевезень між двома країнами.

КНДР допомагає Росії у війні

Північна Корея допомагає Росії у війні. Так, КНДР раніше передавала балістичні ракети, якими Росія била по українських територіях.

Нещодавно в ЗМІ повідомляли, що до Росії з КНДР прибуло щонайменше 10 тисяч транспортних контейнерів. Там може бути близько 4,8 мільйона артилерійських снарядів.

Тоді у НАТО висловили занепокоєння через зближення Росії та Північної Кореї. Тому країни Альянсу планують протидіяти країнам, які допомагають Путіну у війні.