Російська пропаганда з кожним днем стає все менш переконливою. Вочевидь, саме тому Путін вирішив навідатись до Маріуполя. Згодом головний рупор Кремля – прессекретар глави Росії – Дмітрій Пєсков почав розповідати казочки про те, що його тиран дуже спонтанно ухвалив рішення щодо цієї поїздки, – інформує 24 Канал.

Дивіться також Принизливий укол для Гутцайта: чому росіян повернули до змагань у фехтуванні

Якої маячні наговорив Пєсков

Як зазначив вірний пес російського президента, Путін їздив Маріуполем практично без кортежу. Однак "з дотриманням правил дорожнього руху". Також він "констатував", що був лідер держави-терористки в Маріуполі ввечері 18 березня та в ніч на 19 березня.

Він (Путін – 24 Канал) спонтанно подивився пам'ятник, парк, обговорив із Хуснулліним (заступником голови уряду Росії – 24 Канал) плани щодо розвитку міського середовища. Він переміщався за кермом – це не було заплановано. Не було заплановано відвідування філармонії, ідея народилася по ходу. Тому, по суті, у президента відбулася повноформатна робоча поїздка,
– заявив Пєсков.

Разом з тим він поспішив сказати, що похід Путіна в гості до жителів Маріуполя та візит до штабу так званої "спеціальної воєнної операції" не готувалися заздалегідь – себто нібито "це було спонтанно". За словами Пєскова, спочатку планувалися відвідини лише житлового комплексу.

"Злочинця завжди тягне на місце злочину"

  • Радник глави Офіс Президента Михайло Подоляк прокоментував візит Путіна в Маріуполь на Донеччині. За його словами, це є найвищим проявом цинізмом та того, що глава ворожої держави не збирається каятись за свої воєнні злочини.
  • Згадаємо, що не так давно Міжнародний кримінальний суд в Гаазі видав ордер на арешт президента Росії через те, що за його наказом, очевидно, здійснювалось викрадення українських дітей з ТОТ.
  • Водночас слід зазначити, що не виключено, що в Маріуполі був не сам президент ворожої держави, а його двійник. Власне, днями ексспівробітник СБУ Іван Ступак розповідав про деталі візиту "бункерного" в Крим та констатував, що на півострові навряд був сам диктатор.