Раніше про ситуацію в морі розповідала Наталія Гуменюк. Вона підкреслила: хоча наша держава і має значні здобутки в Чорному морі, все ж слід бути готовим до потенційного десанту росіян.

Дивіться також "Боями надзвичайно складно": як Україна може повернути всі втрачені території

Для окупанта лютим стане не тільки лютий

Повірте, літаки й надалі падатимуть, і з не меншою інтенсивністю. Вони всі обов'язково будуть "посаджені" в нашу землю, адже ми землю не віддаємо, а лише в неї закопуємо. Ми точно закопаємо всіх окупантів, які вдерлися до нас, і все, що насунулося, буде або в нашій землі, або на металобрухті,
– висловився Данілов.

Він пояснив, що "літакопад" став можливим завдяки нашим партнерам. Утім, про певні речі не можна розповідати.

На воді на загарбників також чекають сюрпризи. Там триватиме знищення російських військових машин.

"Завдання доволі просте: жодна залізяка під російським прапором на території Чорного та Азовського морів не буде існувати. Ми будемо знищувати все, що буде рухатися в межах наших територіальних вод. Ми не допустимо, щоб вони тут були", – наголосив секретар РНБО.

На Путіна чекають сюрпризи, запевнив спікер. Для українців вони будуть приємними.

Україна не віддає своє. І відвойовує загарбане

  • Володимир Зеленський в інтерв'ю італійському телеканалу пояснив, що "замороження" війни в обмін на Крим і Донбас – хибна думка. Така пауза вигідна Путіну, і це не просто припущення української сторони. Ми вже були в подібній ситуації після 2014 року, коли Росія захопила частину територій, а потім накопичила сили та рушила далі. До того ж заяви росіян, близьких до Путіна, свідчать, що ворог не збирається зупинятися.
  • У ВМС говорять, що в морі ще багато "Кунікових" і "Котових". Поки що Сили оборони знищили третину Чорноморського флоту Росії. Але цілей для нас іще достатньо.
  • Речник Державного департаменту США Метью Міллер вважає, що ЗСУ мають декілька сюрпризів на полі бою. "Упідводнення" російського корабля "Сєрґєй Котов" демонструє наші можливості.