Цей візит дуже важливий для російського диктатора. Про це у розмові з 24 Каналом відзначив кандидат політичних наук, експерт-міжнародник Станіслав Желіховський.

Дивіться також "Подарунок для Путіна на вибори": Forbes пише, що вороги прагнуть до березня захопити Куп'янськ

Питання економіки

Як зазначив турецький міністр закордонних справ Хакан Фідан, візит Путіна "дасть можливість обговорити багато питань". За припущенням Желіховського, такими можуть бути питання економіки.

"Туреччина є такою от "гаванню" для російської економіки, де вона може створювати свої бізнеси, також вкладати гроші в інфраструктурні об'єкти, і загалом, Туреччина може допомагати Росії обходити ті чи інші санкції або компенсувати товари, яких їй не вистачає", – пояснив він.

Разом з цим Ердоган намагається балансувати і вибудовувати певні мости із Заходом. І тут Росії вигідно показати, мовляв, агресорка має якісь виходи у цивілізований світ.

Передвиборча маніпуляція

Після того як Росія розв'язала війну проти України, від агресорки відвернулися усі цивілізовані країни. Відповідно і зв'язки Путіна обмежилися такими ж диктаторськими країнами, як Білорусь чи Північна Корея. А от візит до Туреччини – гарна передвиборча маніпуляція.

"Це важливо напередодні виборів президента Росії, щоб показати своїм громадянам, що все ж таки він є виїзним і навіть може відвідувати країни, які є членами Альянсу", – зазначив Желіховський.

Зернові коридори

Політолог припускає обговорення питань зернового коридору. Зазначимо, що наразі Україна забезпечила відновлення експорту зерна через Чорне море. Утім, російські окупанти не припиняють спроб перешкоджати цьому, обстрілюючи території.

"Візит цей важливий для російського диктатора. Я впевнений, що його показуватимуть у кращому світлі, ніж справи є насправді, і доноситимуть інформацію ту, яка потрібна Путіну. Все це у цілях пропаганди. Росія настільки є підсанкційною, що звертається до будь-якої держави, яка дозволяє їй це робити. Повністю можна аналізувати вже після зустрічі", – додав експерт-міжнародник.

Політика Путіна: останні новини

  • У Росії дружини мобілізованих знову вийшли на акцію, аби їм повернули чоловіків. Утім, силовики затримували не мітингарів, а журналістів. Це умовна нова тактика Кремля, який боїться безпосередньо своїх військових, які зараз перебувають зі зброєю у руках.
  • Громадяни Росії підозрюють, що країною править двійник Путіна, і чи не збожеволів він. З відповідними запитами члени секти Світлани Лади-Русі звернулися до ЦВК, генпрокуратури та адміністрації президента.
  • В окупантів великі проблеми з так званими виборами. Наразі вони вносять у списки людей, яких фактично немає.