росіяни починають усвідомлювати, що в них при владі диктатор, – Арнольд

Відповідну думку в ексклюзивному інтерв'ю 24 каналу висловив американський бригадний генерал у відставці Марк Арнольд. Він відкинув тезу, що путін або російський народ проводять якісь аналогії з В'єтнамом чи Афганістаном

Варте уваги Нова дата окупації Донеччини і тероризм з "референдумом": які вказівки надійшли з кремля

Генерал у відставці вважає, що путін розпочав війну проти України, щоб посилити і зберегти свою владу та розширити територію росії.

На мою думку, путін вторгся в Україну, щоб посилити свою владу, розширити російську територію. Так, він хоче повністю знищити Україну, повністю знищити українську культуру, але його головна мета – це зберегти свою владу,
– сказав Марк Арнольд.

Він додав, що за допомогою пропаганди війна в Україні мала б відвернути будь-які ризики для влади путіна. Генерал у відставці зазначив, що росіяни починають усвідомлювати, що в них при владі диктатор, який "закручує гайки".

"Бо з кожним роком росіяни все краще розуміють, що в них при владі диктатор, і цей диктатор дедалі міцніше закручує гайки. І війна дуже часто є ще однією причиною, щоб підняти популярність диктатора, ось у цьому, загалом, і вся причина", – резюмував він.

У розвідці розповіли про мету путіна

  • В українській розвідці нещодавно констатували, що мета путіна у війні проти України не змінилася, хоча росія зазнає великих втрат.
  • Представник пресслужби ГУР Міноборони Андрій Юсов заявив, що ворог хоче знищити українську державність. За його словами, в силовий спосіб росіяни хочуть змінити ідентичність та свідомість українців.
  • Водночас російський публіцист із Вашингтона Андрій Піонтковський вважає, що путін дуже хоче на певний час заморозити війну в Україні. Через це окупанти влаштовують ядерний шантаж на Запорізькій АЕС.

Вас це може зацікавити – чому для путіна ця фаза війни є принциповою: дивіться відео